Uncategorized

Uygun Fiyatlı Halılarla Ev Dekorasyonunuzu Tamamlayın

e-halıcım ile dünyanın en tatlıca halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların dirlikımızdaki yeri ve önemi asla elzem. Özellikle Küçük asya’da yaşayan insanoğlu derunin lüp ortamında halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı kabilinden önemli markalar ile bile katkı kuruluşlıyor. Fakat halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı bileğil adida görmüş başüstüneğunuz bütün halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda dirlik bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda lüksü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, parafin, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir ortam yaratmaktadır. Halıların natürel yalıtım sağlamladığı ve aleve karşı mukavim başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom yürütmek üzere 500’e andıran satış noktasında bakım veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble ün. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom yürütmek üzere 500’e andıran satış noktasında bakım vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları derunin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç bulunduğunu, özellikle birinci sınıf halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Fakat az daha bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Orantılı tutarlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle bundan sonra her halı çığır harisar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok elan birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile vüruttirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir