Uncategorized

ucbasaktarim.com: En Ucuz Tarım Makinaları

Üçmirak Ekincilik, ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri yürekin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine normal olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Orantılı alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ziraat hayata geçirmeye mirladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok küçümencik bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını katlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve ziraat kesimünün derece derece çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Uygulayım bilimi ile birlikte gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri kabil ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca ziraat kesimü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile derece derece artmaktadır.

Üçmirak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en hayır hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devim bilimi ve hızlü insanoğlu deposuna malik olan Üçmirak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış porte sağlayıcı Üçmirak Ekincilik; yoğun Ar-Ge çalışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını kesiksiz yükseltmektedir. Ruzuşeb gelişim ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçmirak Ekincilik ürünlerinin hem mekân içinde hem bile mekân haricinde güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmirak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin normal ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi ehliyetli ve hakikat bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile yararsız gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve cömert bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha az efor sarf ederek çok daha sağlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlıklı sözır ve toprağınızdan daha aşkın semere ve göverti elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha cömert bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en önemli ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha cömert payanlar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Ekincilik olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden taşımak ve muntazır bir damperli kamyona ya da yalınlık bir trap haksına boşlamak yürekin münteşir olarak kullanılır. Ense yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Ense yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden taşımak yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı kabil alanlara boşlamak yürekin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıavratlabilir bir sargılantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğalışveriştirilebilir ve biryoğun babaşmanla da ferahletilebilir. Asıl deşenler ekseriya hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik hamallara nazaran nispetle bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri bile ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler yürekin tercih edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem bile kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçmirak Ekincilik’ın ense yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama alışverişlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması alışverişlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmirak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da ziraat makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Ağızotu katışık makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği mevsim efsaneviın sütü ve etinden mahsul alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları bir seferde alabilir ve daha hayır beslenebilir. Ağızotu karmanın binalması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek daha hayır beslenmesine böylelikle daha aşkın mahsul almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Ağızotu Kompozit Makinaları da Üçmirak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Ekincilik olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kabil en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası paralıca ve cömert bir tarımsal üretim yürekin önemli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı yürekin önemli bir köprü alışverişlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha hayır durumlara gelmesi yürekin tarımsal ihracat noktasında Üçmirak Ekincilik olarak bütün çalışanlarımızın ulamasıyla birlikte
Üçmirak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte kaynak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir