Uncategorized

MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan aşağı zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat yaratıcı yürütüm muhtıra yüzlerce saat dinlenerek yer yüzünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla gestaltlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde memleket dışında canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey söz ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı olduğu bilinmiş olduğu midein yürütüm ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut izlemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söz ettiren yürütüm harbiden görülmeye haysiyet. İnternet sitesi baştan aşağı mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi ruzuşeb vüruttirilmekte ve kullanıma daha yönlü bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde simgeleme edilmeye çalışılmaktadır.

Gün içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce sima hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Esasen yürütüm marketlerden bakmış olduğunız bugün uygulamanın benekının ve indirilme orantıının ne denli ali bulunduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında harbiden yavuz bir iş çızevcep insanlara en eksiksiz şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir