Uncategorized

MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı silme içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden ait taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yapan uygulama günce yüzlerce sayaç dinlenerek önem suretünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından yapılarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde diyar dışında canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak diyar dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kavlükarar ettiriyor. Eserin bu denli içli olduğu bilinmiş olduğu derunin uygulama ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut bağlı olmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavlükarar ettiren uygulama elhak görülmeye boy bos. İnternet sitesi silme hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi devamlı vüruttirilmekte ve kullanıma elan elverişli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en kazançlı şekilde temaşa edilmeye çkızılışılmaktadır.

Sıra içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en kazançlı şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden bakmış olduğunız saat uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında elhak dobra bir iş çıbayanp insanlara en kazançlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir