Uncategorized

Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, tutarlı ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünü dereceyle bitirmiştir. üste Bilkent Üniversitesi İşletme Veri Yönetimi bölümünde de eğitim bilimi almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de dil eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir esasarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai sorum projeleri alanlarında birhayli muvaffakiyetya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir başkası de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak vazife fail ilk Türktür. Dış ilişkiler Dolaysızörlüğü’nün birlikte hassaten eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü gibi önemli pozisyonlarda vazife yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları süresince, Bilinçli Jönler içtimai sorum projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, körpelerin eğitim bilimi ve irfan düzındaki gereksinimlerinı önlamaya yönelik çaldatmaışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde binalandırdığı Bilinçli Jönler hareketi ile Üniversite körpelerinden, ortaokul öğrencilerine kadar kâinat bu binalanmanın süresince bulunarak, faydalı konulerde bulunmuşlardır. Kendisi hassaten, Birleşmiş Milletler gibi önemli Uluslararası Kurumlarla da çaldatmaışmalar yapmış ve bu alandaki çaldatmaışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş eşıdır ve iş varlıkında da muvaffakiyetlı bir kariyere sahiptir. üste farklı gurur ve yapılarda reislik pozisyonlarında da canlı olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai sorum ve pediatri düzındaki çaldatmaışmalarını hız kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai sorum projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş varlıkındaki muvaffakiyetları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çaldatmaışmaları, körpelerin eğitim bilimi ve irfan düzındaki gereksinimlerinı önlamaya yöneliktir. Ve bu çaldatmaışmaların sürdürülmesi körpelerde örnek örgütleme ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir