Uncategorized

hostingadresi.com: Tema

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hareketsiz bir takdimci üzerinde, sunucunun bant koskocamanliği ve fiziki gücüne göre okkalı sayıda hosting çitndırılabilir, kelime gelimi yaklaşık bir mekân bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 tane linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve erdemli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den okkalı hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci bant koskocamanliği ya da trafik, eğer varsa canlılık ücreti eğer dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşhamur ilgilı olarak sizin kontralamanız müstelzim ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çalışır durumda veri centera doğrulama etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu bakım sunulabilir, zaten almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hareketsiz üstelik size ilişkin bir sınır dahilinde bir den okkalı hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kavlükarar bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziki makinanın yaklaşık maliyetini ve buna ilgilı olarak bant koskocamanliği ve canlılık ücretini hatta ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Sunucu
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden çağlayık paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız çağlayık CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir