Uncategorized

Formakustik.com.tr: Duvar C

Tavan profili, aldatmaüminyum kabil metallerden imal edilen profillerdir. Yararlanma açısından oldukça ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C geçmek üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın meselelevsellik bakımından önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete geride bırakmak oldukça önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en hayır şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Kırmızıüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri ağır anlamda tatmin edici olsa da temelı uran detayları bile bile faaliyet geçirmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim kalınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm arasında bileğmeselekenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi kalınlık tercih ediliyorsa ona şayeste bir intihap geçirmek esaslı olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında ölçünlü uzunluk 3000 mm’dir. Ancak projeye ilişkilı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabil seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza bakılırsa bir intihap yaparak kaliteye değmek icap misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden yarar bulmak namına tercihinizi yapmalısınız. Nitelikli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri muhtevain takkadak harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir