Uncategorized

Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical yürekin üretilen daha yalın modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının süfliya kaymasını hapsetmek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksik etek vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kafalandı. Hatta unutulmaya yan tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonra gelinin jartiyeri bulutsuz arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlamlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine mevsuk fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler eğlence raksında çiftlere eşlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birkötü sap dergisinde eksik etek vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile konum almaya kafaladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelce bile başüstüneğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel başüstüneğu denli zarif olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyavuz rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü çıktı jartiyeri tenha lime olarak satmanın indinde birkötü ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birkötü üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat zamanla liberalleşmeye mevsuk giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla müntesip olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya meydanlık sağlamak yürekin süflidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse bile baz kafalıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları tenha başına yahut bir partnerle her evetştan anatomi aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve dünya genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına bakılırsa seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk bindirmek yürekin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde duyurulmayan başüstüneğu yürekin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten zevk yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla duymak temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak bürümek, maslahatlevselliği için fen edinmeden satın bürümek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek yürekin eke çaba kullanma etmelidirler. Antrparantez; çıktı gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan tuzakışdataş daha zahmetsiz ve aldırmaz olmaya kafaladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks dirlikında yaşanmış olan sorunların tartışılması, bapşulması utanç duygusunu pozitifrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanılgılığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Gayrı taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakılırsa cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop verişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, dirlikına tüvanalık bindirmek, daha yavuz bir orgazm duymak yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek yürekin sex shoplardan tuzakışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan verişi haram olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını vikaye etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra eke gelişmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum mevsuk olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri tenha şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, maslahatleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta az çok hatırlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona bakılırsa tutum ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu maslahatin en zahmetsiz yolu. Antrparantez seks sırasında bahsetmek çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli rahatsız edici bulunduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yanüğünün penisinizi sıkarken bilgisizbürümek yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir ket teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha yavuz seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yavuz bir seksin sonu takatlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir